Коли закінчується 1 сет у тенісі

Очки рахують до шести перемог, але якщо табло показує 6:5, без додаткового гейму не обійтися. 7:5 – сет закінчується.

Сет Розіграш сету йде доти, поки один із гравців не виграє 6 геймів. При рахунку 6-5 розігрується ще один гейм. Якщо рахунок стає 7-5, сет закінчується.

Сет або партія — частина матчу в деяких видах спорту, наприклад, у тенісі чи волейболі. Зазвичай матч розбивається на кілька сетів і гра продовжується доти, доки один із супротивників не виграє певну їхню кількість (2-3, залежно від правил гри чи окремого турніру).

Партія складається з розіграшів, кожен з яких починається з подачі. Перший подає зазвичай визначається жеребом. Далі подають, чергуючись кожні дві подачі. Партія триває до досягнення одним з гравців 11 очок.

За сучасними міжнародними правилами, встановленими у 2001 році, кожна гра триває до 11 очок, хоча гра до 21 очка усе ще популярна на непрофесійному рівні. Матч складається з непарної кількості ігор (звичайно п'яти або семи).

Тай-брейк гейм. Під час тай-брейка рахунок ведеться в такій спосіб: "0", "1", "2", "3" і так далі. Гравець/пара, що перші набираюсь сім очок з перевагою не менше двох очок над противником виграє "Гейм" і "Сет". При необхідності, тай-брейк гейм триває, поки перевага у два очка не буде досягнута.

Отже, в «великому» тенісі 1 сет може тривати від 20 до 60 хвилин. Час партії залежить від підготовки кожного із суперників. Затягнутий сет – це насолода для вболівальників, які зможуть спостерігати за опонентами (такими, як Джокович …